صدف طاهریان

صدف طاهریان , از بازیگران ایران که متولد دهه 60 می باشد می توان به خانم صدف طاهریان اشاره کرد. این بازیگر در 30 تیر ماه 67 بدنیا آمده است. ایشان از جمله بازیگران کم کار ایران محسوب می شده است که در نهایت با توجه به جنجال هایی که براه انداخت بر سر زبان ها افتاد. رشته تحصیلی خانم جواهریان معماری بوده و لیسانس خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده اند، وی در حال حاضر در دبی زندگی می کنند و علاوه بر بازیگری، به شغل مدلینگ هم روی آورده اند.

 

صدف طاهریان

بیوگرافی صدف طاهریان

خانم طاهریان تقریباً از سن 19 سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کرده است و اولین بازی وی به سن 25 سالگی ایشان برمیگردد. سینما اولین حضور وی در فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" بوده است. همانطور که عرض کردیم ایشان سابقه زیادی در بازیگری ندارند. شاید بتوان شاخص ترین کار او را فیلم سینمایی "سلام بر عشق" دانست که در سال 88 پخش شده است. پس کوچه های شمرون و سریال عصر یخبندان از دیگر کارهای وی محسوب می شود.

بعد از این چند کار از وی که پخش شد دیگر خبر خاصی در حوزه بازیگری از ایشان به گوش نرسید تا اینکه به یکباره و با خروج از کشور، استارت خبر های جنجالی اش را زد. وی خیلی زود و پس مهاجرت از ایران به انتشار عکس های کشف حجاب شده ی خود پرداخت که با واکنش های بسیاری از طرف اهالی سینما و همچنین مردم روبرو شد.


آموزش طرز تهیه ژله بستنی شیشه ای خیلی خوشمزه در منزل

متن عاشقانه برای بیو تلگرام 2019

آموزش طرز تهیه کمپوت زردآلو خوشمزه

وی ,های ,طاهریان ,ایشان ,صدف ,خانم ,صدف طاهریان ,وی در ,عکس های ,شده است ,که در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اخبار سئو و دیجیتال مارکتینگ مطالب اینترنتی دلنوشته تست هوش تصویری هر چی از سینمای هند بخوای دانشجویان ارشد مدیریت اطلاعات دانشگاه تبریز کسب و درامد از اینترنت معرفي بازيهاي کامپيوتري سامانه پیامک صوتی پایاپردازش بیماری های واگیر دار