ژله آلوئه ورا و 1 لیوان آب جوش را داخل کاسه ای بریزید و مخلوط کنید، کاسه را روی حرارت بخار آب قرار دهید و مخلوط کنید تا ژله شفاف شود. قالب ژله را چرب کنید و 1/3 ژله آلوئه ورا را داخل قالب بریزید و به صورت کج 10 دقیقه داخل فریزر بگذارید تا نیم بند شود، قالب را از فریزر خارج کنید و توت فرنگی ها را روی ژله قرار دهید و باقی ژله را روی توت فرنگی ها بریزید و مجدد داخل یخچال قرار دهید تا بسته شود (دقت کنید در هر 2 مرحله قالب کج باشد).

 

 

مواد لازم برای ژله بستنی شیشه ای : برای 10 نفر


ژله توت فرنگی      2 بسته
 ژله آلوئه ورا      1 بسته
 بستنی توت فرنگی      1 لیوان
 توت فرنگی      مقداری

 

1 بسته ژله توت فرنگی را با 1 لیوان آب جوش مخلوط کنید و روی حرارت بخار آب قرار دهید و هم بزنید تا شفاف شود، پس از اینکه ژله کمی خنک شد بستنی نرم شده را به آن اضافه کنید و با همزن بزنید تا یکدست شود (دقت کنید که بستنی را نیم ساعت در دمای اتاق قرار دهید تا نرم شود سپس اضافه کنید).

 

قالب را از فریزر خارج کنید و ژله بستنی را روی توت فرنگی های بسته شده بریزید سپس قالب را داخل یخچال بگذارید تا ژله بستنی خوب سرد و سفت شود، بسته دوم ژله را با 3/4 لیوان آب جوش حل کنید و پس از اینکه خنک شد روی ژله بستنی بریزید و مجدد داخل یخچال قرار دهید تا بسته شود، پس از آماده شدن قالب را چند ثانیه داخل ظرف آب جوش قرار دهید تا از قالب جدا شود سپس برش بزنید و سرو کنید.

آموزش طرز تهیه ژله بستنی شیشه ای خیلی خوشمزه در منزل

متن عاشقانه برای بیو تلگرام 2019

آموزش طرز تهیه کمپوت زردآلو خوشمزه

ژله ,دهید ,قالب ,فرنگی ,داخل ,بستنی ,قرار دهید ,توت فرنگی ,کنید و ,ژله بستنی ,    

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اجاره ماشين عروس وبلاگ شاهزاده ی جادویی وینکسی narboom فروش ویژه پکیج رادیاتور در شیراز gasthydsingni چیزها - دانلود رایگان فیلم، سریال، موزیک و انیمیشن ارائه تمامی خدمات سمپاشی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲ روان شناسی و مشاوره دوار آژانس مسافرتی نقطه پرواز